Přeskočit na hlavní obsah

Náklady a výnosy

Základní informace

Tento formulář slouží k podrobnému zobrazení veškerých nákladů a výnosů za zvolené období. Ve formuláři je možné náklady a výnosy jednoduše vyfiltrovat dle konkrétních zakázek, či jejich členění. K dispozici jsou přehledné tiskové sestavy a možnost exportu. Tytéž informace ve stručnější formě je možné vidět také přímo ve formulářích Zakázky a Členění zakázek.

náklady a výnosy

Vytisknout

Po kliknutí na toto tlačítko jsou k dispozici tiskové výstupy „Vyhodnocení zakázek“ a „Podrobné vyhodnocení zakázek“. Tiskové výstupy zahrnují záznamy za vybrané období, ze zvolených zakázek, či jejich částí.

vytisknout
Více informací k tiskovým výstupům
Tiskový výstupPopis
Vyhodnocení zakázekTiskový výstup, který je rozčleněn na zakázky a jejich části. U každé zakázky je rozepsáno, jaké náklady znamenaly činnosti pracovníků, jízdy vozidel, či jiné výdaje, které byly ve spojitosti s ní vykonány. Zahrnuty jsou zde též ostatní platby, které byly započítány jako výnos. Pokud již byly vytvořeny podklady pro fakturaci, zobrazí se zde i vyfakturované částky. Ze zmíněných údajů je vyhodnoceno, jaký byl za dané období výdělek, či prodělek.
Podrobné vyhodnocení zakázekPodrobnější tiskový výstup, na kterém jsou zakázky rozepsány na jednotlivé stránky. Dále je rozepsáno, jaké náklady, či výnosy znamenalo využití jednotlivých pracovníků, vozidel, či jiných výdajů na této zakázce, nebo její části. Ze zmíněných údajů je vyhodnoceno, jaký byl za dané období výdělek, či prodělek.

Pracovní prostředí - Informace k ovládání tabulky s náklady a výnosy a popis tlačítek Zobrazit, či Exportovat naleznete v části Základní ovládání.