Přeskočit na hlavní obsah

Přihlášení / Registrace

Základní informace

Do aplikace se vstupuje přihlášením do účtu. Pro ty, kdo ještě nemají účet zaregistrován, je tato volba k dispozici ve spodní části obrazovky. Jakmile je účet založen, další pracovníci se do něj přidávají v rámci Aplikace na webu. V neposlední řadě je možné si na úvodní obrazovce obnovit ztracené heslo, či provést změny v nastavení.

Přihlášní

Založit účet

Nový účet se zakládá ve třech po sobě jdoucích obrazovkách. Současně s novým účtem se zakládá i první pracovník, který bude správcem účtu, tedy osobou, která má přístup ke všem funkcím a nastavením účtu. Účet je sdílen mezi aplikacemi pro všechna podporovaná zařízení, tedy není třeba pro každé zařízení zakládat účet nový. Naopak, aplikace mezi sebou výtečně spolupracují a každá má své přednosti. Je třeba ověřit správnost e-mailu. Na e-mail jsou mimo jiné zasílány přihlašovací údaje. Taktéž si lze zvolit legislativu.

Registrace účetRegistrace pracovníkRegistrace souhrn
Více informací k založení nového účtu
ČástPopis
Název účtuNázev účtu nejčastěji vyjadřuje, pro koho je účet využíván. Uživatelé tak mnohdy své účty pojmenovávají svým jménem, popřípadě jménem společnosti, pro kterou aplikaci plánují využívat. Je to jeden z údajů, které pro přihlášení do aplikace používají správci i pracovníci. Název účtu může obsahovat libovolný počet písmen, nebo číslic bez diakritiky a mezer. Jakmile je účet založen, jeho název se stává neměnným. Tento název je také přednastaven jako Obchodní jméno pro fakturační údaje a údaje pro vyúčtování kreditu. Obchodní jméno lze později změnit.
LegislativaVýběr země, dle které budou v aplikaci zobrazovány svátky, činnosti a ostatní číselníky.
Jméno a PříjmeníZ těchto dvou polí je povinné pro založení prvního pracovníka pouze Příjmení. Jméno slouží pro přesnější identifikaci.
EmailJe povinným polem pro založení prvního pracovníka. Na uvedený e-mail budou pracovníkovi zaslány přihlašovací údaje. Dále bude e-mail používán pro přihlášení pracovníka.
HesloHeslo, které chce první pracovník pro přihlášení používat. Podmínkou je, že heslo bude obsahovat alespoň šest znaků.
Ověření heslaOpětovné zadání nového hesla. Slouží pro kontrolu správnosti zadání.

Zapomněli jste heslo? - Použitím této možnosti bude pracovníkovi na jeho e-mail odeslána zpráva s internetovým odkazem, na kterém si bude moci nastavit nové heslo. Email pro obnovu hesla může pracovníkovi zaslat také správce – viz část Obnova hesla, ve formuláři Pracovníci.