Přeskočit na hlavní obsah

Vyúčtování služeb

Základní informace

V této záložce lze nalézt a nastavit údaje, měnu a jazyk pro vyúčtování kreditu. Dále je zde k dispozici samotné vyúčtování, stav kreditu, či jeho dobíjení a také vystavené faktury.

Obecné

V obecném nastavení jsou nastavovány základní údaje, tedy měna a jazyk vyúčtování a dále údaje, které jsou využívány na vystavených vyúčtováních, či fakturách za dobíjení kreditu.

obecné
Více informací k nastavení obecných údajů
ČástPopis
Měna vyúčtováníMěna, ve které je veden celý účet. Ve zvolené měně je zobrazován zůstatek kreditu, generováno vyúčtování za využité služby, hrazen nákup kreditu, připisovány bonusy a vytvářeny daňové doklady za přijaté platby. Při změně měny pro vyúčtování je zůstatek kreditu převeden na novou měnu dle aktuálního kurzu.
měna
Jazyk vyúčtováníDle tohoto nastavení je zvolen jazyk pro komunikaci s uživateli, tedy i jazyk ve kterém jsou uživatelům zasílány všechny oficiální dokumenty.
jazyk
Údaje pro vyúčtování kredituZde se vyplňuje, jaké informace se zobrazí na vyúčtování, které se vygeneruje vždy na konci měsíce, na základě užitých služeb. Tytéž informace se zobrazí na faktuře, která se vygeneruje vždy po dobití kreditu.
E-mail pro zaslání vyúčtováníNa uvedený e-mail bude zasláno měsíční vyúčtování za užité služby a faktura po dobití kreditu.

Dobití kreditu

Na této kartě se zobrazuje aktuální stav kreditu. V případě mínusového stavu se zobrazuje také nápověda, jakou minimální částku je vhodné uhradit, aby se kredit dostal ze záporných hodnot. Dále se zde nalézají dva způsoby dobití kreditu. K dispozici jsou na tomto místě i obchodní podmínky.

dobití kreditu
Více informací k dobití kreditu
FunkcePopis
Stav kredituV horní části této záložky se zobrazuje aktuální stav kreditu. Pro dlouhodobou funkčnost aplikace je třeba tento stav udržovat v nezáporných hodnotách.
K úhraděV případě, že se stav kreditu v záporné hodnotě ocitne, objeví se v horní části taktéž minimální částka, kterou je třeba uhradit, aby stav kreditu byl opět v plusu.
Platba onlinePlatba je možná pomocí různých karet, elektronických peněženek, či přímých bankovních plateb.
platba-online
Platba bankovním převodemPo výběru této metody se zobrazí potřebné platební údaje.
platba bankovním převodem

Vyúčtování kreditu

Zde se zobrazují veškeré finanční pohyby na účtu. Po skončení kalendářního měsíce je vyhodnoceno, kolik pracovníků užívalo docházku, výkaz práce, či oboje. Dle platného ceníku je adekvátně snížen kredit a vystaveno vyúčtování. Vyúčtování je možné si stáhnout v přiložených dokumentech.

Po platbě za kredit je zde vidět přírůstek kreditu. V takovémto případě je zde k dispozici ke stažení faktura.

vyúčtování kreditu