Přeskočit na hlavní obsah

Odpovědné osoby strojů

Základní informace

Tento formulář slouží k nastavení, kdo odpovídá za vybraný stroj a tedy i může ke stroji vytvářet záznamy ve Výkazu stroje. Odpovědné osoby mohou vytvářet ke stroji záznamy o obsluhování stroje za kteréhokoli pracovníka. Alternativou s méně možnostmi jsou pracovníci, určeni jako Obsluha strojů. K dispozici je též export seznamu odpovědných osob.

Odpovědné osoby strojů menu

Nová odpovědná osoba

V tomto formuláři se vybírá pracovník a stroj, ke kterému má být přiřazen jako odpovědná osoba. Také je zde možné nastavit omezení, od kdy, do kdy, je pracovník odpovědnou osobou tohoto stroje.

Odpovědná osoba stroje formulář
Více informací k vytváření nové odpovědné osoby
FunkcePopis
StrojV tomto poli se vybírá ze seznamu stroj, pro které je vybírána obsluha. Pokud ještě není založen stroj, kterému má být přiřazena obsluha, lze toto napravit v části Výkaz strojů - Stroje.
Výběr stroje
ObsluhaV tomto poli se vybírá ze seznamu pracovník, který má být obsluhou vybraného stroje. Pokud ještě není založen pracovník, kterému má být přiřazen stroj, lze to napravit v části Pracovníci.
Výběr obsluhy
Datum odDatum, od kdy je pracovník obsluhou stroje a tedy od kdy je oprávněn zapisovat své práce se strojem do Výkazu strojů.
Datum doDatum, do kdy je pracovník obsluhou stroje a tedy do kdy je oprávněn zapisovat své práce se strojem do Výkazu strojů.

Pracovní prostředí - Informace k ovládání tabulky s odpovědnými osobami a popis tlačítek Zobrazit, či Exportovat naleznete v části Základní ovládání.